E-commerce

W czym możemy Ci pomóc?

Rozumiemy, że w świecie e-commerce musisz mieć pewność, że wszystko idzie gładko. Oto, w jaki sposób możemy Ci pomóc:


Regulaminy i procesy sprzedaży

Przygotujemy dla Ciebie regulaminy i procesy sprzedaży dostosowane do transakcji B2B i B2C. Niech Twoi klienci wiedzą, jakie są zasady gry.


Polityka Prywatności

Zabezpiecz swoich klientów i swoje dane poprzez przygotowanie precyzyjnej polityki prywatności, która spełnia wymogi prawa ochrony danych osobowych (RODO).


Usuwanie ofert naruszających prawa klientów

SAWICKI Legal to doskonały wybór, jeżeli na platformie internetowej lub gdziekolwiek w Internecie doszło do naruszenia Twoich praw do produktów czy usług, które sprzedajesz. Kontaktujemy się w Twoim imieniu z dostawcami platform, na których dokonywane są naruszenia oraz reprezentujemy cię przed organami ścigania, jeżeli uznamy, że ich zaangażowanie jest niezbędne.


Reklamacje i Spory z Konsumentami

W przypadku reklamacji i sporów z konsumentami, jesteśmy przy Tobie. Oferujemy wsparcie prawne i pomoc w negocjacjach, aby rozwiązać problemy w sposób korzystny dla obu stron.


Regulacje dotyczące reklamy „produktów specjalnych kategorii”

Jeśli sprzedajesz produkty szczególnych kategorii, jak np. alkohol, wyroby tytoniowe, leki i wyroby medyczne, wyroby CBD, konieczne jest zapewnienie zgodności z przepisami regulującymi sprzedaż i reklamę tych kategorii produktów. Znajdziemy dla Ciebie drogę, która pozwoli Ci sprzedawać legalnie i skutecznie.


Digital Compliance i audyt zgodności z wymogami marketplace

Zapewnimy, że Twoje działania są zgodne z wymogami regulacji dotyczącymi e-commerce oraz wytycznymi dla platform marketplace.


Adaptacja zagranicznych sklepów i platform Internetowych na rynek polski

Jeśli prowadzisz zagraniczny sklep online lub platformę, pomagamy Ci dostosować się do wymogów polskiego prawa.


Dlaczego SAWICKI Legal?

Jest milion powodów, dla których warto wybrać SPG Legal w sprawach związanych z nieuczciwą konkurencją i ochroną konsumentów. Oto kilka z nich:


Rozwiązania Dopasowane Do Ciebie

Twoje problemy to nasze wyzwania. Zamiast wciskać standardowe rozwiązania, przyjrzymy się Twojej sytuacji i dostarczymy rozwiązania, które są skrojone na miarę Twojej firmy.


Jasna komunikacja

Zamiast tracić czas na dekodowanie prawniczych terminów, dostaniesz od nas klarowne, zrozumiałe wyjaśnienia. Nie musisz być prawnikiem, żeby zrozumieć, co się dzieje.


Rozwiązania, Nie Przeszkody

Nie jesteśmy tu po to, żeby tworzyć przeszkody. Nasza misja to rozwiązywanie problemów. Liczy się dla nas, żebyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą.


Skontaktuj Się Z Nami

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestiach prawnych e-commerce, skontaktuj się z nami już dziś.

Pozostałe usługi

SYGNALIŚCI (WHISTLEBLOWING)

SYGNALIŚCI (WHISTLEBLOWING)

Kompleksowe wsparcie we wdrożeniu regulacji dot. ochrony sygnalistów (whistleblowing) w Twojej firmie.
Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Planujesz ekspansję biznesu do Polski albo UE i szukasz wsparcia prawnego? Sprawdź nasze doświadczenie!
Startupy

Startupy

Cześć! Jesteśmy SAWICKI Legal i specjalizujemy się we wsparciu prawnym startupów. Rozumiemy, że początki są kluczowe dla sukcesu każdej firmy, dlatego stworzyliśmy naszą usługę "Prawo dla Startupów", aby pomóc Ci zbudować pewne fundamenty dla Twojego biznesu.
Spory domenowe

Spory domenowe

Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów wsporach domenowych krajowych i międzynarodowych. Cybersquatting, typosquatting i URL hijacking nie są nam obce.
Prawo własności intelektualnej

Prawo własności intelektualnej

Rejestrujemy znaki towarowe krajowe i europejskie, tworzymy umowy oraz udzielamy porad prawnych w zakresie praw własności intelektualnej.
Prawo spółek i ład korporacyjny

Prawo spółek i ład korporacyjny

Nasza wiedza oraz pasja do prawa korporacyjnego sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm poszukujących kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej.
Prawo reklamy i marketingu

Prawo reklamy i marketingu

Agencje digitalowe i marketingowcy nas kochają. Zobacz dlaczego?
Prawo pracy

Prawo pracy

Wpadłeś na właściwe miejsce, jeśli chcesz ogarnąć sprawy związane z zatrudnianiem, umowami i wszystkim, co kręci się wokół prawa pracy. SAWICKI Legal to zespół, który wie, jak przekształcić niejasne przepisy w jasne, prostsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.
Nieuczciwa konkurencja, Ochrona konsumentów

Nieuczciwa konkurencja, Ochrona konsumentów

Masz dość nieuczciwej konkurencji? Potrzebujesz wsparcia w sporach konsumenckich? W SAWICKI Legal Specjalizujemy się w prawie nieuczciwej konkurencji i ochrony konsumentów, pomagając Ci bronić swoich interesów.
Fuzje i przejęcia, PE/VC

Fuzje i przejęcia, PE/VC

W SAWICKI LEGAL zrozumiemy Cię i pomoże Ci odnaleźć się w dynamicznym świecie transkacji M&A i inwestycji kapitałowych. Dostarczamy kompleksowego wsparcia każdej stronie transakcji.
Compliance

Compliance

Minimalizujemy ryzyka w Twoim biznesie, ograniczamy negatywne skutki zaistniałych zdarzeń, zapewniamy opracowanie wewnętrznych polityk, regulaminów, kodeksów i dobrych praktyk

Let's work together

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.