Nieuczciwa konkurencja, Ochrona konsumentów

W czym możemy Ci pomóc?

Rozumiemy, że walka z nieuczciwą konkurencją i ochrona konsumentów to trudne wyzwania. Oto, w jaki sposób możemy Ci pomóc:


UOKiK

Ostatnia aktywność UOKiK skutkowała nałożeniem wielomilionowych kar na firmy. Na pewno nie chcesz dołączyć do grona ukaranych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy Ci pomóc uniknąć naruszenia przepisów oraz reprezentować Cię w postępowaniach przed UOKiK.

Tworzenie Regulaminu Sklepu Internetowego

Tworzymy dla Ciebie regulamin sklepu internetowego, który nie tylko spełnia wymogi prawne, ale także chroni Twoje interesy i skutecznie reguluje relacje z klientami.

Rozwiązywanie Sporów Konsumenckich

Jeśli masz problemy z klientami lub innymi firmami w obszarze konsumenckim, nasza ekipa zajmuje się skutecznym rozwiązaniem sporów, minimalizując ryzyko i koszty.

Rozstrzyganie sporów z konkurencją

Jeśli czujesz, że Twoja firma jest ofiarą nieuczciwej konkurencji, nie zostawiamy Cię na lodzie. Pomożemy Ci udowodnić naruszenia i chronić Twoje interesy.

Dlaczego SAWICKI Legal?

Jest milion powodów, dla których warto wybrać SPG Legal w sprawach związanych z nieuczciwą konkurencją i ochroną konsumentów. Oto kilka z nich:


Rozwiązania Dopasowane Do Ciebie

Twoje problemy to nasze wyzwania. Zamiast wciskać standardowe rozwiązania, przyjrzymy się Twojej sytuacji i dostarczymy rozwiązania, które są skrojone na miarę Twojej firmy.


Jasna komunikacja

Zamiast tracić czas na dekodowanie prawniczych terminów, dostaniesz od nas klarowne, zrozumiałe wyjaśnienia. Nie musisz być prawnikiem, żeby zrozumieć, co się dzieje.


Rozwiązania, Nie Przeszkody

Nie jesteśmy tu po to, żeby tworzyć przeszkody. Nasza misja to rozwiązywanie problemów. Liczy się dla nas, żebyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą.


Skontaktuj Się Z Nami

Jeśli potrzebujesz wsparcia w obszarze nieuczciwej konkurencji i ochrony konsumentów, skontaktuj się z nami już dziś. SPG Legal to Twój partner w sprawach związanych z prawem pracy.

Pozostałe usługi

Sygnaliści (whistleblowing)

Sygnaliści (whistleblowing)

Kompleksowe wsparcie we wdrożeniu regulacji dot. ochrony sygnalistów (whistleblowing) w Twojej firmie.
Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Planujesz ekspansję biznesu do Polski albo UE i szukasz wsparcia prawnego? Sprawdź nasze doświadczenie!
Startupy

Startupy

Cześć! Jesteśmy SAWICKI Legal i specjalizujemy się we wsparciu prawnym startupów. Rozumiemy, że początki są kluczowe dla sukcesu każdej firmy, dlatego stworzyliśmy naszą usługę "Prawo dla Startupów", aby pomóc Ci zbudować pewne fundamenty dla Twojego biznesu.
Spory domenowe

Spory domenowe

Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów wsporach domenowych krajowych i międzynarodowych. Cybersquatting, typosquatting i URL hijacking nie są nam obce.
Prawo własności intelektualnej

Prawo własności intelektualnej

Rejestrujemy znaki towarowe krajowe i europejskie, tworzymy umowy oraz udzielamy porad prawnych w zakresie praw własności intelektualnej.
Prawo spółek i ład korporacyjny

Prawo spółek i ład korporacyjny

Nasza wiedza oraz pasja do prawa korporacyjnego sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm poszukujących kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej.
Prawo reklamy i marketingu

Prawo reklamy i marketingu

Agencje digitalowe i marketingowcy nas kochają. Zobacz dlaczego?
Prawo pracy

Prawo pracy

Wpadłeś na właściwe miejsce, jeśli chcesz ogarnąć sprawy związane z zatrudnianiem, umowami i wszystkim, co kręci się wokół prawa pracy. SAWICKI Legal to zespół, który wie, jak przekształcić niejasne przepisy w jasne, prostsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.
Fuzje i przejęcia, PE/VC

Fuzje i przejęcia, PE/VC

W SAWICKI LEGAL zrozumiemy Cię i pomoże Ci odnaleźć się w dynamicznym świecie transkacji M&A i inwestycji kapitałowych. Dostarczamy kompleksowego wsparcia każdej stronie transakcji.
E-commerce

E-commerce

Tworzymy środowisko prawne dla polskich i międzynarodowych marketplace’ów i serwisów internetowych. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu nowych rozwiązań i technologii oraz w ich bieżącej działalności.
Compliance

Compliance

Minimalizujemy ryzyka w Twoim biznesie, ograniczamy negatywne skutki zaistniałych zdarzeń, zapewniamy opracowanie wewnętrznych polityk, regulaminów, kodeksów i dobrych praktyk

Let's work together

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.