Prawo reklamy i marketingu

W czym możemy Ci pomóc?

Reklama i marketing to nieodłączne elementy funkcjonowania każdego biznesu, zarówno online jak i offline. Skuteczne doradztwo prawne w tym obszarze wymaga znajomości wielu dziedzin prawa, m.in. prawa własności intelektualnej, praw konsumentów, prawa ochrony konkurencji i niedozwolonych praktyk rynkowych, prawa telekomunikacyjnego czy RODO, aż po przepisy branżowe i kodeksy dobrych praktyk.

Nasza specjalizacja w prawie reklamy i marketingu obejmuje szeroki zakres usług. Oto jak możemy Ci pomóc w osiąganiu celów biznesowych w zgodzie z przepisami:

Kompleksowe Wsparcie Agencji Digitalowych

Jako agencja digitalowa potrzebujesz partnera, który zna specyfikę reklamy online. Pomagamy Ci tworzyć kampanie reklamowe zgodne z przepisami prawa oraz zasadami etyki, aby zapewnić skuteczność i uniknąć ryzyka prawnych konsekwencji.

Dzięki naszym umowom agencje skracają czas onboardingu klienta.

Obsługa Prawna Agencji Eventowych

Jeśli organizujesz wydarzenia, wiemy, jak ważne jest prawidłowe przygotowanie umów, regulaminów i ochrona Twoich interesów. Nasz zespół prawników pomoże Ci w organizacji bezpiecznych i legalnych eventów, zapewniając zgodność z przepisami.

Organizacja Konkursów

Prowadzenie konkursów może być skomplikowane pod względem prawnym. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu regulaminów, sprawdzaniu zgodności z przepisami oraz prowadzeniu konkursów zgodnie z prawem.

Zgodna i Legalna Reklama

Pomagamy Ci tworzyć reklamy zgodne z przepisami, etyką i dobrymi praktykami. Niezależnie od kanału, w którym prowadzisz kampanie, zapewniamy, że Twoje reklamy przyciągną uwagę, a jednocześnie będą zgodne z prawem.

Współpraca z influencerami

Kontrole UOKiK to nie tylko problem influencerów, ale także firm, które ich zatrudniają. Zadbaj o to, żeby Twoja współpraca z Influencerem była zgodna z przepisami.

Wspieramy agencje marketingowe i firmy.

Chcesz więcej? Przeczytaj nasz Poradnik o współpracy z Influencerem

Reklama Produktów Sensytywnych

Jeżeli reklamujesz:

  • alkohol
  • wyroby CDB
  • leki lub wyroby medyczne
  • wyroby tytoniowe

Pamiętaj, że reklama tych produktów podlega specjalnym ograniczeniom. W SPG Legal pomagamy zrozumieć i zaplanować legalną kampanię.

W skład usługi wchodzi: konsultacja briefu kampanii, przygotowywanie analiz i opinii prawnych, szkolenia zespołów marketingowych.

Dlaczego SAWICKI Legal?

Jest milion powodów, dla których warto wybrać SPG Legal w sprawach związanych z prawem reklamy i marketingu. Oto kilka z nich:

Wiedza i Doświadczenie

Nasi prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie w obszarze prawa reklamy i marketingu. Jesteśmy na bieżąco z przepisami i trendami branżowymi, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie.

Indywidualne Podejście

Rozumiemy, że każda kampania reklamowa jest inna. Nasze podejście jest spersonalizowane, a nasze rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb i branży.

Skuteczne Zarządzanie Ryzykiem

Działając w świecie reklamy, ryzyko prawne może być realne. Nasz zespół pomaga minimalizować to ryzyko, zapewniając Ci spokojną egzystencję w dziedzinie reklamy i marketingu.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz wsparcia w obszarze prawa reklamy i marketingu, skontaktuj się z nami już dziś. SPG Legal to Twój partner w zapewnianiu zgodnej i skutecznej reklamy, dostosowanej do obowiązujących przepisów.

Pozostałe usługi

SYGNALIŚCI (WHISTLEBLOWING)

SYGNALIŚCI (WHISTLEBLOWING)

Kompleksowe wsparcie we wdrożeniu regulacji dot. ochrony sygnalistów (whistleblowing) w Twojej firmie.
Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Wsparcie dla inwestorów zagranicznych

Planujesz ekspansję biznesu do Polski albo UE i szukasz wsparcia prawnego? Sprawdź nasze doświadczenie!
Startupy

Startupy

Cześć! Jesteśmy SAWICKI Legal i specjalizujemy się we wsparciu prawnym startupów. Rozumiemy, że początki są kluczowe dla sukcesu każdej firmy, dlatego stworzyliśmy naszą usługę "Prawo dla Startupów", aby pomóc Ci zbudować pewne fundamenty dla Twojego biznesu.
Spory domenowe

Spory domenowe

Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów wsporach domenowych krajowych i międzynarodowych. Cybersquatting, typosquatting i URL hijacking nie są nam obce.
Prawo własności intelektualnej

Prawo własności intelektualnej

Rejestrujemy znaki towarowe krajowe i europejskie, tworzymy umowy oraz udzielamy porad prawnych w zakresie praw własności intelektualnej.
Prawo spółek i ład korporacyjny

Prawo spółek i ład korporacyjny

Nasza wiedza oraz pasja do prawa korporacyjnego sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm poszukujących kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej.
Prawo pracy

Prawo pracy

Wpadłeś na właściwe miejsce, jeśli chcesz ogarnąć sprawy związane z zatrudnianiem, umowami i wszystkim, co kręci się wokół prawa pracy. SAWICKI Legal to zespół, który wie, jak przekształcić niejasne przepisy w jasne, prostsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.
Nieuczciwa konkurencja, Ochrona konsumentów

Nieuczciwa konkurencja, Ochrona konsumentów

Masz dość nieuczciwej konkurencji? Potrzebujesz wsparcia w sporach konsumenckich? W SAWICKI Legal Specjalizujemy się w prawie nieuczciwej konkurencji i ochrony konsumentów, pomagając Ci bronić swoich interesów.
Fuzje i przejęcia, PE/VC

Fuzje i przejęcia, PE/VC

W SAWICKI LEGAL zrozumiemy Cię i pomoże Ci odnaleźć się w dynamicznym świecie transkacji M&A i inwestycji kapitałowych. Dostarczamy kompleksowego wsparcia każdej stronie transakcji.
E-commerce

E-commerce

Tworzymy środowisko prawne dla polskich i międzynarodowych marketplace’ów i serwisów internetowych. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu nowych rozwiązań i technologii oraz w ich bieżącej działalności.
Compliance

Compliance

Minimalizujemy ryzyka w Twoim biznesie, ograniczamy negatywne skutki zaistniałych zdarzeń, zapewniamy opracowanie wewnętrznych polityk, regulaminów, kodeksów i dobrych praktyk

Let's work together

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.